Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ECODOMY.PL - projekty domów bliźniaków

dodano: 2024.01.24 ważne do: 2024.03.24 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:

Aktualnie ceny wszelkich nieruchomości cały czas rosną, zarówno to dotyczy mieszkań jak i domów. Z tego też powodu w ostatnich czasach rosnącym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć bliźniacze domy, przy jakich te koszty można znacząco ograniczyć, nie rezygnując jednocześnie z posiadania własnego, niezależnego domu. Takie domy mają jedną wspólną ścianę, co już wpływa dość mocno na obniżenie kosztów związanych z budową.

Dużą korzyść finansową uzyskać też można przy działce. Tego typu obiekty stawiać bowiem można na działkach wąskich i długich, i spełniać one będą wszystkie obowiązujące przepisy. Poza tym wszelkie koszty związane ze zrobienie przyłączy gazowych, elektrycznych czy telekomunikacyjnych są dzielone po połowie, a w niejednym przypadku mogą one wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy. Podzielenie ceny projektu przez pół to kolejna oszczędność. Dostępne obecnie projekty domów bliźniaczych zapewniają z jednej strony praktyczność i funkcjonalność, a z drugiej dużo tak potrzebnej wszystkim prywatności.

Co więcej, nie będzie również żadnego problemu żeby każdą część osobno zaprojektować, zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami właścicieli. Sporo osób ma obawy przed takim rozwiązaniem, właśnie z uwagi na prywatność. Rzecz jasna bardzo ważne będzie, żeby z drugim właściciele dobrze się dogadywać, gdyż jeśli tego nie będzie to może być bardzo różnie. Ale jeżeli wybierze się ciekawy projekt oraz wszystko prawidłowo zrobi, to praktycznie się nie odczuje tego, że tak blisko ma się sąsiada.

+Tekst Sponsorowany+

ecodomy.pl
ul. Wrocławska 98
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 792850820
biuro@ecodomy.pl
 
Kontakt
ecodomy
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.