Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Operator produkcji - mechanik

dodano: 2022.04.09 ważne do: 2022.05.31 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator Produkcji - Mechanik
 Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków
  - kontrola i nadzór nad  prawidłowością działania maszyn, w szczególności pras o nacisku od 1000 do 2000 t  zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej
 - diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych
 - udział w przeglądach, konserwacjach maszyn i urządzeń
 - działania profilaktyczne w celu zapobieganiu ponownym usterkom
 - wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki
 - współpraca z serwisami zewnętrznymi

Czego oczekujemy?
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej
- umiejętności pracy pod presją czasu

Co oferujemy?
- zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość przyuczenia

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Kontakt
Gi Group
Siemianowice Śląskie, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt